Pi Music Player

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.2 MB
  • Version 1.6.1
  • Dil İngilizce
  • Firma 100Pi Labs
En iyi müzik deneyimini yaşamak istiyorsanız, Pi Music Player uygulaması tam size göre!

Materyal tasarımıyla kullanıcılarına sunulan Pi Music Player uygulaması; olağanüstü güçlü özelliklerle dolu etkileyici bir müzik çalardır. Tüm müzikal ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bu uygulama, dâhili ekolayzır ve müzik işitme düzeyinize de büyük değer katmaktadır.

Sezgisel kullanıcı ara yüzü ile net ve temiz düzenler de sunan Pi Music Player uygulaması; gelişmiş kullanıcı görünümü ile müzik dosyalarınıza kolayca ulaşmanızı da sağlar.

Güvenli bir müzik paylaşım özelliği de sunan bu uygulama Pi Power Share ve Send Anywhere tarafından da desteklenmektedir. Birden fazla parça, albüm, tarz ve hatta Dünya'daki herkes tarafından dinlenen hit şarkılardan oluşturabileceğiniz çalma listelerinizi de paylaşabilirsiniz.

Pi Music Player uygulaması; beğendiğiniz herhangi bir şarkıyı saniyeler içerisinde zil sesiniz olarak ayarlamanıza da olanak tanır. Ayrıca şarkının istediğiniz bölümlerini de zil sesi kesici özelliğiyle kırpabilir, zevkinize uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Çalma ekranındaki şarkıları değiştirmek için hızlıca kaydırmanız da yeterli olacaktır.

Birbirinden benzersiz temaların da yer aldığı Pi Music Player uygulamasında; parlak, açık ve karanlık olmak üzere pek çok tema da mevcut. Havalı geçişler ve animasyonlara da sahip bu uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, benzersiz müzik keyfini doyasıya yaşayın!

 

Pi Music Player indir